Osoba prezerá dokumenty

Úradné preklady pre firmy

Jednoducho splňte legislatívne požiadavky vďaka spoľahlivým úradným prekladom, ktorým môžete dôverovať.

Získajte úradné preklady vo všetkých jazykoch na jednom mieste

Všetky jazyky na jednom mieste

Pohodlne získajte preklady vo všetkých jazykov na jednom mieste.

Rýchle dodanie

Rýchlosť dodania úradného prekladu prispôsobíme vašim potrebám.

Spoľahlivá kvalita

Preložené dokumenty a listiny pred dodaním klientom vždy dôkladne skontrolujú pozorné oči našich projektových manažérov.

S Otago sa robí skvele. V Catalyste potrebujeme preklady väčšinou tak, že včera bolo neskoro. Ľudia v Otago reagujú rýchlo, pohotovo a priateľsky, čo je vcelku unikátna kombinácia. Preklady sú po obsahovej stránke tip top, takže maximálna spokojnosť.

Lubo Tomko
CEO, Catalyst Slovensko

Logotyp Catalyst Slovensko

S tímom spoločnosti Otago spolupracujeme od roku 2014 v oblasti prekladov patentov a patentových prihlášok. Oceňujeme najmä profesionálnu a rýchlu komunikáciu, spoľahlivé plnenie dohodnutých termínov dodania. 

Mgr. Martin Žovic
Patentový zástupca, Žovicová & Žovic IP

     

Jednoduché vybavenie pracovných úloh so spoľahlivými úradnými prekladmi od Otago

Smart looking woman in office with smartphone.

Garantovaná kvalita prekladov vo všetkých jazykoch

62 jazykov

Nemusíte hľadať dodávateľov úradných prekladov rôznych jazykov. Úradný preklady do všetkých jazykov¹ vybavíte spoľahlivo a pohodlne na jednom mieste.

Expresné termíny

Rýchlosť dodania úradného prekladu prispôsobíme vašim potrebám. Preklad zabezpečíme aj do niekoľkých hodín alebo do nasledujúceho pracovného dňa.

Všetky typy dokumentov

Nemusíte sami hľadať dodávateľov úradných prekladov rôznych jazykov a dokumentov. V Otago získate úradné preklady na jednom mieste.

Lietadlo letisko pohľad zhora

Spoľahlivé preklady

Preložené dokumenty a listiny sú pred dodaním vždy dôkladne skontrolované pozornými očami našich projektových manažérov. Vy tak môžete preklady bez obáv použiť na slovenských úradoch alebo v zahraničí.

Z pohodlia vašej kancelárie

Zašlete nám sken dokumentov na preklad, schválite cenovú ponuku a vyzdvihnete si hotový preklad. Ak je potrebné viazanie s originálom, môžete nám ho doručiť osobne či poštou.

Elektronický úradný preklad

Ušetrite svoj čas a financie, využite elektronický úradný preklad, ktorý sa dá používať rovnako jednoducho ako jeho listinná forma.

Spoľahlivé preklady

Preložené dokumenty a listiny sú pred dodaním vždy dôkladne skontrolované pozornými očami našich projektových manažérov. Vy tak môžete preklady bez obáv použiť na slovenských úradoch alebo v zahraničí.

Z pohodlia vašej kancelárie

Zašlete nám sken dokumentov, ktoré potrebuje preložiť, schválite cenovú ponuku a vyzdvihnete si úradný preklad. Ak je potrebné zviazanie s originálom, môžete nám ho doručiť osobne či poštou. Zároveň je v prípade potreby možné vybaviť všetky kroky na diaľku.

Všetky jazyky a typy dokumentov

Nemusíte sami hľadať dodávateľov úradných prekladov rôznych jazykov a dokumentov. V Otago získate úradné preklady na jednom mieste.

 

Lietadlo letisko pohľad zhora

Expresné termíny

Rýchlosť dodania úradného prekladu prispôsobíme vašim potrebám. Preklad kratších dokumentov vieme zabezpečiť aj do niekoľkých hodín alebo do nasledujúceho pracovného dňa. Na preklad rozsiahlejších textov vytvoríme tím prekladateľov alebo pracujeme aj cez víkend.

Elektronické vyhotovenie

Ušetrite svoj čas a financie, využite elektronický úradný preklad, ktorý sa dá používať rovnako jednoducho ako jeho listinná forma. Získate ho rýchlejšie a jednoduchšie z pohodlia svojej kancelárie, a to bez starostí so zasielaním a preberaním dokumentov. Štandardne je dodaný vo forme podpisového kontajnera ASiC (.asice) alebo ako PDF súbor.

Získajte úradné preklady aj týchto dokumentov a listín

 • zmluvy
 • súdne rozhodnutia
 • rozhodnutia spoločníkov
 • výpisy z obchodného registra
 • splnomocnenia, overenia podpisov
 • certifikáty
 • znalecké posudky
 • technické preukazy
 • dokumenty do súťaží a tendrov
 • daňové priznania, faktúry, objednávky
 • diplomy
 • vysvedčenia
 • odborné posudky
 • rodné a sobášne listy
 • výpis z registra trestov fyzických a právnických osôb

Prečo si vybrať Otago za partnera pre úradné preklady?

Rozsiahla sieť lingvistov

Úradní prekladatelia, s ktorými spolupracujeme, sú odborníci s rozsiahlymi skúsenosťami v oblasti prekladu nie len právnych a finančných dokumentov, ale mnohých ďalších.

Certifikovaná kvalita

Výber, hodnotenie a práca s prekladateľkami a prekladateľmi stavia na našich certifikovaných procesoch noriem kvality ISO 9001 a ISO 17100.

Bezpečnosť a dôvernosť

Preklady firemných, osobných a úradných dokumentov a listín si vyžadujú vysokú mieru zabezpečenia údajov. Naše procesy sú nastavené tak, aby zaručovali bezpečnosť vašich údajov, v prípade potreby aj s doplnkovou zmluvou o mlčanlivosti.

Flexibilita a rýchlosť

Kratšie dokumenty preložíme do niekoľkých hodín alebo na ďalší pracovný deň. Na preklad rozsiahlejších textov vytvoríme tím prekladateľov alebo pracujeme aj cez víkend.

Objednávate úradný preklad prvýkrát? Máme odpovede na vaše otázky.

Máte ďalšie otázky?

Zavolajte nám alebo napíšte email a opýtajte sa čo potrebujete vedieť ohľadom úradných prekladov.

office@otagosro.com  
+421 2 2102 6130

Sme overení špecialisti na tieto odvetvia
Naše preklady vám poskytnú istotu, že doma aj v zahraničí budú vaše produkty a značka komunikovať na úrovni a s presnosťou.

Dlhodobá spolupráca

Hľadáte riešenie na mieru alebo organizujete tender? Kontaktujte nás.

Kontaktné informácie
 • +421 2 2102 6130
 • [javascript protected email address]
Cenová ponuka do 30 minút
Prosím zadajte vaše celé meno.
Prosím zadajte váš e-mail
Prosím zadajte vaše telefónne čislo.
Prosím napíšte nám správu.
Nahrajte súbory presunutím sem alebo nahrajte zo zariadenia
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Formulár sa odosiela ...

Čo hovoria naši klienti?
Spoľahlivé služby pre vašu firmu!

S tímom spoločnosti Otago spolupracujeme od roku 2014 v oblasti prekladov európskych patentov a patentových prihlášok z oblastí farmácie, chémie, strojárenstva a elektrotechniky z anglického, nemeckého a francúzskeho jazyka do slovenského a českého jazyka.

Oceňujeme najmä profesionálnu a rýchlu komunikáciu, spoľahlivé plnenie dohodnutých termínov dodania prekladov a vysokú mieru presnosti a kvality dodávaných prekladov, ktoré sú pre nás a našich klientov kľúčové na zabezpečenie právnej ochrany ich inovácií a vynálezov.

Mgr. Ing. Martin Žovic
Patentový zástupca

Spoločnosť Otago môžeme doporučiť.

SPIE Elektrovod, a.s. vníma spoločnosť Otago s.r.o. ako spoľahlivého partnera pri preklade odborného textu. Služby spoločnosti Otago využívame najmä na preklady anglického, nemeckého a maďarského jazyka. Oceňujeme predovšetkým ich osobný prístup, profesionalitu, rýchlosť a operatívnosť v reakcii na naše požiadavky.

Ing. Jakub Kolesár
predseda predstavenstva

Spoluprácu so spoločnosťou Otago sme si vybrali najmä pre dodávanie kvalitných prekladov so špecifickou odbornou strojárskou terminológiou, najmä z oblasti kompresorových a vákuových staníc.

Na spolupráci oceňujeme predovšetkým spoľahlivosť prekladov a promptnú komunikáciu. Služby spoločnosti Otago radi odporúčame.

Ing. Ladislav Szabó
konateľ

S Otago sa robí skvele.

V Catalyste potrebujeme preklady väčšinou tak, že včera bolo neskoro. Ľudia v Otago reagujú rýchlo, pohotovo a priateľsky, čo je vcelku unikátna kombinácia. Preklady sú po obsahovej stránke tip top, takže maximálna spokojnosť.

Lubo Tomko
CEO

Na základe našich skúseností so spoločnosťou Otago môžeme bez váhania odporučiť jej služby ďalším spoločnostiam, ktoré potrebujú špičkové prekladateľské služby.

Váš záväzok ku kvalite, profesionalite a spokojnosti klientov z vás robí ideálneho partnera.

Élodie Bouquet
Vendor & Quality Manager