Podnikateľka pracuje na počítači

Profesionálne preklady pre firmy

Vybudujte si silnú pozíciu pri rozširovaní svojho podnikania doma či v zahraničí s jedným z najskúsenejších prekladateľských tímov na Slovensku.

Spoľahlivé preklady pre úspech doma i v zahraničí.

Viac ako 80 jazykov

Preklady odstraňujú jazykové bariéry a pomáhajú vám komunikovať so zákazníkmi a obchodnými partnermi v ich rodnom jazyku.

Dôvera a spoľahlivosť

Preukážte svoje odhodlanie porozumieť a uspokojiť potreby vašich zákazníkov na nových trhoch.

Rýchlosť a efektivita

Využite moderné technológie, vrátane automatizácie a AI, na zjednodušenie a zefektívnenie tvorby kľúčových dokumentov v požadovaných jazykoch.

uvúdzovky

S Otago sa robí skvele. V Catalyste potrebujeme preklady väčšinou tak, že včera bolo neskoro. Ľudia v Otago reagujú rýchlo, pohotovo a priateľsky, čo je vcelku unikátna kombinácia. Preklady sú po obsahovej stránke tip top, takže maximálna spokojnosť.

Lubo Tomko
CEO, Catalyst Slovensko

Logotyp Catalyst Slovensko

uvúdzovky

S tímom spoločnosti Otago spolupracujeme od roku 2014 v oblasti prekladov patentov a patentových prihlášok. Oceňujeme najmä profesionálnu a rýchlu komunikáciu, spoľahlivé plnenie dohodnutých termínov dodania. 

Mgr. Martin Žovic
Patentový zástupca, Žovicová & Žovic IP

     

Spoľahlivá komunikácia vďaka profesionálne preloženým textom a dokumentom.

Špecialisti na odvetvia

Vďaka našej rozsiahlej sieti prekladateliek a prekladateľov máme k dispozícii odborníkov, ktorí sú pripravení vniesť do vašich prekladateľských projektov svoje odborné znalosti z príslušného odvetvia.

Ľudský prístup k prekladom

Pri vašich najdôležitejších projektoch sa môžete spoľahnúť na profesionálnych ľudských prekladateľov, špecialistov na príslušné odvetvie. Pre potreby základnej kvality prekladov môžete skombinovať strojový preklad a jeho revíziu profesionálnym lingvistom.

Technológie na vašej strane

Keď rozhoduje rýchlosť prekladu a stačí vám základné porozumenie obsahu, strojový preklad s podporou umelej inteligencie rýchlo preloží veľké rozsahy v prijateľnej kvalite.

Ruka programátora pred monitorom s kódom.

Online portál

Naša platforma poskytuje okamžitý prehľad o vašich projektoch a jednoduchý a bezpečný spôsob na zadanie nových požiadaviek.

Podpora množstva formátov

Nech už je obsah v akomkoľvek formáte, spracujeme ho v niektorom z našich moderných softvérových riešení pre tlač alebo digitálnu publikáciu.

Preklady pre úradné použitie

Získajte úradné preklady v množstve jazykových kombinácií na jednom mieste. Preklad môžete získať ako elektronický dokument alebo v listinnej podobe.

Bezpečnosť údajov

Dbáme na dôvernosť poskytnutých textov. Naši prekladatelia sú viazaní mlčanlivosťou a zároveň využívame moderné technológie eliminujúce riziko úniku citlivých informácií.

Certifikáty riadenia kvality

Kvalitu služieb a procesov Otago potvrdzujú certifikáty ISO 9001 o systéme manažérstva kvality a ISO 17100 o prekladateľských službách. Preklady vašich textov sú u nás v dobrých rukách.

Preklady do viac ako 80 jazykov

Vďaka celosvetovej sieti lingvistov, revízorov a rodených hovoriacich zabezpečíme lingvistické služby do všetkých hlavných svetových aj exotických jazykov.

Lietadlo letisko pohľad zhora
Sme overení špecialisti na tieto odvetvia
Naše preklady vám poskytnú istotu, že doma aj v zahraničí budú vaše produkty a značka komunikovať na úrovni a s presnosťou.

Získajte spoľahlivé preklady aj týchto textov a dokumentov

Listiny a dokumenty
 • certifikáty a potvrdenia
 • doklady o vzdelaní zamestnancov
 • výpisy z obchodného registra
 • tendrová dokumentácia
Financie a právo
 • zmluvy
 • licenčné zmluvy
 • firemné smernice
 • zmluvná dokumentácia
 • finančné výsledky a reporty
 • patenty a patentové prihlášky
Obchod a marketing
 • obsah pre digitálny marketing
 • interná firemná komunikácia
 • obchodné prezentácie
 • letáky, brožúry
 • katalógy
 • podklady na konferencie a veľtrhy
Technická dokumentácia
 • servisné príručky
 • návody na inštaláciu
 • príručky pre používateľov
 • softvérová dokumentácia
 • produktová dokumentácia
 • mobilné aplikácie
 • webové stránky

Začínate s prekladmi? Máme odpovede na vaše otázky.

Dlhodobá spolupráca

Hľadáte riešenie na mieru alebo organizujete tender? Kontaktujte nás.

Kontaktné informácie
 • +421 2 2102 6130
 • [javascript protected email address]
Cenová ponuka do 30 minút
Prosím zadajte vaše celé meno.
Prosím zadajte váš e-mail
Prosím zadajte vaše telefónne čislo.
Prosím napíšte nám správu.
Nahrajte súbory presunutím sem alebo nahrajte zo zariadenia
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Formulár sa odosiela ...

Čo hovoria naši klienti?
Spoľahlivé služby pre vašu firmu!

S tímom spoločnosti Otago spolupracujeme od roku 2014 v oblasti prekladov európskych patentov a patentových prihlášok z oblastí farmácie, chémie, strojárenstva a elektrotechniky z anglického, nemeckého a francúzskeho jazyka do slovenského a českého jazyka.

Oceňujeme najmä profesionálnu a rýchlu komunikáciu, spoľahlivé plnenie dohodnutých termínov dodania prekladov a vysokú mieru presnosti a kvality dodávaných prekladov, ktoré sú pre nás a našich klientov kľúčové na zabezpečenie právnej ochrany ich inovácií a vynálezov.

Mgr. Ing. Martin Žovic
Patentový zástupca

Spoločnosť Otago môžeme doporučiť.

SPIE Elektrovod, a.s. vníma spoločnosť Otago s.r.o. ako spoľahlivého partnera pri preklade odborného textu. Služby spoločnosti Otago využívame najmä na preklady anglického, nemeckého a maďarského jazyka. Oceňujeme predovšetkým ich osobný prístup, profesionalitu, rýchlosť a operatívnosť v reakcii na naše požiadavky.

Ing. Jakub Kolesár
predseda predstavenstva

Spoluprácu so spoločnosťou Otago sme si vybrali najmä pre dodávanie kvalitných prekladov so špecifickou odbornou strojárskou terminológiou, najmä z oblasti kompresorových a vákuových staníc.

Na spolupráci oceňujeme predovšetkým spoľahlivosť prekladov a promptnú komunikáciu. Služby spoločnosti Otago radi odporúčame.

Ing. Ladislav Szabó
konateľ

S Otago sa robí skvele.

V Catalyste potrebujeme preklady väčšinou tak, že včera bolo neskoro. Ľudia v Otago reagujú rýchlo, pohotovo a priateľsky, čo je vcelku unikátna kombinácia. Preklady sú po obsahovej stránke tip top, takže maximálna spokojnosť.

Lubo Tomko
CEO

Na základe našich skúseností so spoločnosťou Otago môžeme bez váhania odporučiť jej služby ďalším spoločnostiam, ktoré potrebujú špičkové prekladateľské služby.

Váš záväzok ku kvalite, profesionalite a spokojnosti klientov z vás robí ideálneho partnera.

Élodie Bouquet
Vendor & Quality Manager