Technický výkres, pravítko a ložisko

Preklady strojárskych a technických textov

Milimetrová presnosť prenesená do presnej a jasnej technickej terminológie. Spoľahnite sa na precízne preklady od špecialistov v oblastiach strorástva a ďalších technických odborov.

Otago je spoľahlivý partner na preklady strojárskych a technických textov

Váš obsah v bezpečí

Využívame moderné technológie znižujúce riziko úniku citlivých informácií a naši prekladatelia sú zmluvne viazaní mlčanlivosťou.

Jednoznačná terminológia

Zrozumiteľnosť a súlad so špecifickou terminológiou vášho odboru alebo podľa glosára klienta je základným predpokladom kvalitných prekladov technických textov.

Istota kvality

Kvalitu našich služieb a procesov potvrdzujú certifikáty ISO 9001 – systém manažérstva kvality a ISO 17100 o prekladateľských službách. Môžete sa spoľahnúť, že váš preklad je v dobrých rukách.

Odborníci na oblasť technických textov

Preklady strojárskych, technických, elektrotechnických a ďalších odborných textov pripravujú odborníci s rokmi skúseností a odborným vzdelaním. Naši technickí prekladatelia rozumejú odbornej terminológii.

Rýchlosť a flexibilita

Moderné technológie, dlhoročné skúsenosti a kvalifikovaní prekladatelia vám umožnia v prípade potreby získať preklady aj v expresných termínoch.

Technológie na vašej strane

Moderný softvér na podporu prekladu rozpozná podobné alebo opakujúce sa časti textu. Z preloženého textu v reálnom čase vytvára databázu, vďaka ktorej nie je potrebné tú istú vetu prekladať dvakrát. Preklady sú tak aj vďaka nim jednotnejšie a preložené za kratší čas.

auditorské správy výročné správy postupy interných auditov účtovné závierky faktúry bankové výpisy úverové zmluvy

finančné výkazy investičné prospekty finančné výkazy podľa IFRS finančné výkazy podľa US GAAP poistné podmienky

Dlhodobá spolupráca

Hľadáte riešenie na mieru alebo organizujete tender? Kontaktujte nás.

Kontaktné informácie
  • +421 2 2102 6130
  • [javascript protected email address]
Cenová ponuka do 30 minút
Prosím zadajte vaše celé meno.
Prosím zadajte váš e-mail
Prosím zadajte vaše telefónne čislo.
Prosím napíšte nám správu.
Nahrajte súbory presunutím sem alebo nahrajte zo zariadenia
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Formulár sa odosiela ...

Čo hovoria naši klienti?
Spoľahlivé služby pre vašu firmu!

S tímom spoločnosti Otago spolupracujeme od roku 2014 v oblasti prekladov európskych patentov a patentových prihlášok z oblastí farmácie, chémie, strojárenstva a elektrotechniky z anglického, nemeckého a francúzskeho jazyka do slovenského a českého jazyka.

Oceňujeme najmä profesionálnu a rýchlu komunikáciu, spoľahlivé plnenie dohodnutých termínov dodania prekladov a vysokú mieru presnosti a kvality dodávaných prekladov, ktoré sú pre nás a našich klientov kľúčové na zabezpečenie právnej ochrany ich inovácií a vynálezov.

Mgr. Ing. Martin Žovic
Patentový zástupca

Spoločnosť Otago môžeme doporučiť.

SPIE Elektrovod, a.s. vníma spoločnosť Otago s.r.o. ako spoľahlivého partnera pri preklade odborného textu. Služby spoločnosti Otago využívame najmä na preklady anglického, nemeckého a maďarského jazyka. Oceňujeme predovšetkým ich osobný prístup, profesionalitu, rýchlosť a operatívnosť v reakcii na naše požiadavky.

Ing. Jakub Kolesár
predseda predstavenstva

Spoluprácu so spoločnosťou Otago sme si vybrali najmä pre dodávanie kvalitných prekladov so špecifickou odbornou strojárskou terminológiou, najmä z oblasti kompresorových a vákuových staníc.

Na spolupráci oceňujeme predovšetkým spoľahlivosť prekladov a promptnú komunikáciu. Služby spoločnosti Otago radi odporúčame.

Ing. Ladislav Szabó
konateľ

S Otago sa robí skvele.

V Catalyste potrebujeme preklady väčšinou tak, že včera bolo neskoro. Ľudia v Otago reagujú rýchlo, pohotovo a priateľsky, čo je vcelku unikátna kombinácia. Preklady sú po obsahovej stránke tip top, takže maximálna spokojnosť.

Lubo Tomko
CEO

Na základe našich skúseností so spoločnosťou Otago môžeme bez váhania odporučiť jej služby ďalším spoločnostiam, ktoré potrebujú špičkové prekladateľské služby.

Váš záväzok ku kvalite, profesionalite a spokojnosti klientov z vás robí ideálneho partnera.

Élodie Bouquet
Vendor & Quality Manager